norges hus tootmise

Norges Hus Nova OÜ je výrobca montovaných domov, ktorý sa špecializuje na výrobu a inštaláciu domov s drevenou konštrukciou pre nórsky trh.

ProductionFerdighus_4Ferdighus_2Walls70012_6

Drevenú konštrukciu našich domov sme vyvinuli s ohľadom na nórske poveternostné podmienky a stavebné predpisy. Používame iba kvalitné drevo klasifikované podľa tvrdosti. Pri použití 13-metrových kusov masívneho dreva – vysušeného v sušiarni, ohobľovaného, a s klinovými spojmi – vieme vybudovať pozoruhodne stabilné drevené budovy do výšky troch podlaží.

Senco_norgeshus_01OSB_norgeshus_1Norgeshus_ursa_170012_7BSH_norgeshus_1Norgeshus_kvh_1

Vonkajšie steny a strechy sú navrhnuté tak, aby bola strata energie minimálna a aby domy zostali teplé a útulné aj vo vetre, daždi či snehu. Hodnota U (súčiniteľ prechodu tepla) strešnej štruktúry je 0,13 W/m2K. V závislosti od vonkajšej úpravy môže byť hodnota U vonkajších stien od 0,16 W/m2K (drevené obloženie) do 0,12 W/m2K (minerálna omietka). Používame iba materiály od certifikovaných medzinárodných výrobcov. Pre viac informácií o technických špecifikáciách kliknite sem.

Výrobné závody Norges Hus sa nachádzajú v severnom Estónsku, asi 20 kilometrov od Tallinnu. Naši výrobní manažéri majú 15 rokov skúseností s výstavbou drevených domov. Skúsený výrobný tím pripravuje prvky každého domu starostlivo a s nasadením, čím zabezpečuje dobrú kvalitu výroby a maximálnu spokojnosť zákazníkov.

Zručnosti, skúsenosti, kvalita – domy s drevenou konštrukciou – priamo od výrobcu.